Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Láska je jako voda živá: Štěstí ze setkání s přítelem Strýcovou dostalo skoro až na vrchol

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
OKOUZLENÍ
Jako by ji polil živou vodou! Petr Matějček, novinář z magazínu Elle, dorazil do Wimbledonu za svou tenisovou přítelkyní Bárou Strýcovou (33) a ta jako očarovaná nejmocnější silou světa pak hned smetla soupeřku Kontaovou 7:6 a 6:1 a dostala se zázračně do semifinále.

Doteď byla řadu týdnů bez přítele, ale jeho objevení se v Londýně se ukázalo jako skvělý recept na postup mezi ty nejlepší z nejlepších. Barbora Strýcová (32) je evidentně svým přítelem Petrem okouzlená tak, že chvilky strávené s ním jsou pro ni mnohem důležitější než všechny tréninky světa.

„Neviděli jsme se asi čtyři a půl týdne, jsem hrozně ráda, že přijel. Můžeme se jít někam podívat, čímž rozmělním nervozitu. Mám od něj největší podporu,“ řekla Sportu Strýcová.

A podpora od pohledného žurnalisty, s nímž začala randit po kopačkách Davidu Krausovi, byla opravdu velká. Večer před zápasem si páreček vyrazil na zamilovanou procházku, druhý den pak chlapík slavné přítelkyni zuřivě fandil v hledišti. A pokud se v anglickém hlavním městě zdrží déle, může se stát cokoli a kdo ví, Česko se třeba bude po čase zase chlubit výherkyní ženské části turnaje…

Související články

Další články