Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Láska jako trám: SuperStar Julián Záhorovský se pochlubil partnerkou Bárou a její dcerou

Láska jako trám: SuperStar Julián Záhorovský se pochlubil partnerkou Bárou a její dcerou
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
osudová žena
Zamilovaný zpěvák Julián Záhorovský, kterého můžete znát díky účasti v pěvecké show SuperStar, vzal na slavnostní otevření Terasy Harfa v Praze svou přítelkyni s její dcerou. Jsou spolu jen několik měsíců, ale už teď ví, že je pro něj ta pravá. A je vidět, že je z ní naprosto unesený...

Finalista první řady Česko hledá SuperStar je šťastný muž. Julián Záhorovský našel lásku v partnerce Báře, se kterou chodí už několik měsíců. Daří se mu nejen v lásce, ale také v kariéře, a to o dost víc, než po konci pěvecké show. "Nestěžuji si. Hodně životního času věnuji hudbě. Nově vyučuji i děti hru na kytaru. Skončil jsem s prací, kterou jsem dělal v oblasti PR a žiji jen hudbou," prozradil před časem zpěvák.

Láska jako trám a romantik Julián

Dodal také, že žije ještě pro jednu ženu. "Partnerku, se kterou jsme několik měsíců a jednoznačně mohu říct, že jsem našel člověka, se kterým si umím přestavit, že zestárnu," přiznal Julián a zní to naprosto sladce a romanticky. Dlouho si nikoho nemohl najít, ale teď je vše úplně jinak. "Bára je úžasná, empatická žena, která je tolerantní, cílevědomá, krásná, dokonalá," vychvaloval ji.

Hezoun ze SuperStar vytáhl svou milovanou Báru s její dcerkou na slavnostní otevření Terasy Harfa v Praze a moc jim to spolu sluší. Julián před časem změnil i barvu vlasů a je to opravdu kus chlapa, kterého by Báře mohlo závidět mnoho žen.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy