Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Láska jako trám: Agáta Hanychová nafotila žhavé fotky s Adamem a prozradila plány

Zdroj: Alkohol.cz
+ Další 4 fotografie
láska
Bývalá modelka a máma Mii a Kryšpína Agáta Hanychová (35) měla v minulosti pořádnou smůlu na chlapy. Během minulého roku si prošla hned několika vztahy, ale žádný z nich nevyšel. Nyní to ale vypadá, že konečně kápla na toho pravého. Sympatického truhláře Adama Agátě schvalují i fanoušci na sociálních sítích a hlavně dámské publikum na Adama pěje jenom samé komplimenty. Agáta se svým novým objevem nafotila sérii žhavých snímků, ze kterých je poznat, že chemie mezi nimi rozhodně funguje.

Agáta Hanychová (35) v poslední době jenom září a nemůže za to nic jiného než nová láska. Po rozvodu s Jakubem Prachařem (37) měla Agáta dlouhou dobu smůlu na partnery. Žádný z jejích několika vztahů bohužel nevyšel.

S novým rokem, ale přišla jedna zásadní změna v podobě velmi pohledného a úspěšného truhláře Adama Raitera. „Seznámili jsme se na horách na kopci,“ řekla eXtra.cz Agáta a následně se novým chlapem pochlubila na sociálních sítích.

„Můj kluk mě vzal na výlet,“ napsala před několika dny na Instagram a lidé opět začali horlivě diskutovat o tom, jak dlouho vztah potrvá. Bývalá modelka ale září štěstím a je zamilovaná až po uši.

Agáta nemešká a s partnerem, jak sama řekla, nafotili svůj první společný kšeft. „Bavilo nás to a bylo to super. Peníze z focení máme v plánu využít tak, že si koupíme karavan a vzhledem k situaci ohledně koronaviru budeme cestovat zatím po Česku,“ dodala.

Související články

Další články