Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Láska jako na houpačce: Sámer Issa (34) se vrátil ke starší Pavle (43) a řeší její těhotenství

Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Už to vypadalo, že jejich krize je předzvěstí definitivního odloučení. Láska ale opět ukázala, že si cestu umí najít... Sámer Issa (34) společně se svou půvabnou Pavlou (43) k sobě po vleklé krizi našli cestu a opět se radují z toho, že mohou pokračovat ve svých plánech - těmi jsou miminko a svatba.

Sámer konečně našel ženu, která ho zkrotila. „Pavla je úžasná, vyhovujeme si ve všech oblastech. Je pravda, že jsme měli krizi, ale šlo o pár týdnů. Prostě jsme byli pořád spolu a zevšedněli si,“ řekl eXtra.cz Sámer, který si s Pavlou stihl užít i sněhovou nadílku na horách.

Tam řádili jako zamilovaní puberťáci. „Bylo to boží. Vyříkali jsme si některé věci a začínáme od znova. Jsem zamilovaný, Pavla taky. Užíváme si to,“ pokračoval nadšeně Sámer, že se oba z krize poučili.

Práce na miminku pokračují

Opět tak pokračují ve velkých plánech. „Rodinu chceme. Ale teď už to necháváme všechno na přírodě, už na to netlačíme. Mám před sebou aktuálně hodně práce, několik vystoupení s Martinou Balogovou, konkrétně v dalším týdnu v Divadle Hybernia, tak věřím, že letošní rok bude úspěšný nejen v oblasti lásky, ale i mých pracovních závazků,“ upřesnil finalista historicky první řady SuperStar.

Zpěvák si před několika dny nadělil i nové tetování. „Motiv je slunce a hvězdy… Původně jsme na to měli jít s Pavlou spolu, ale nevyšlo to kvůli naší krizi. Tak jsem si to nechal alespoň vytvořit já. Uvidíme, jestli časem si ho nadělí také,“ dodal zpěvák s úsměvem.

Související články

Další články