Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Láska dětí slavných otců: Dcera fotbalisty Nedvěda se zamilovala do syna tenisty Kordy

Zdroj: Profimedia / Koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
LÁSKA
Tvoří dvacetiletý tenista Sebastian Korda a třiadvacetiletá Ivana Nedvědová pár? Děti dvou sportovních hvězd, fotbalisty Pavla Nedvěda (48) a tenisty Petra Kordy (53), jsou na společném Instagramovém videu, které na svých stories publikoval Sebastian a Ivana přesdílela. Zdá se, že už svou lásku dál tajit nechtějí.

Vítěz dvouhry juniorů z Australian Open 2018 a bývalá juniorská jednička, Sebastian Korda, syn významného tenisty Petra Kordy, zveřejnil na svých sociálních sítích video, kde v roušce líbá tvář Ivany Nedvědové, dcery slavného fotbalisty Pavla Nedvěda. „Rok 2021 je boj,“ povzdechnul si Sebastian Korda nad koronavirovou situací. „Ještě další čtyři týdny,“ reagovala Ivana Nedvědová, když video přesdílela. Oba pak připojili srdíčka.

Znají se odmalička, vyrůstali spolu na Floridě, kde Kordovi žijí a Nedvědovi tam – mimo Turína – taktéž tráví mnoho času, a vypadá to, že přátelství přerostlo v lásku. Teď už zbývá jen otázka, jak na to zareagují rodiče?

Sebastian Korda je profesionální tenista, který za svou dosavadní kariéru zaznamenal už řadu úspěchu. Jeho rodiči jsou významní čeští tenisté Regina Kordová a Petr Korda, který syna Sebastiana i trénuje.

Související články

Další články