Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Láska českého zpěváka (45) k Lucince (16) se vyplatila: POŽEHNÁNÍ OD RODIČŮ!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
ŠTĚSTÍ
Vypadalo to, že jejich city se nikomu nelíbí, a tak se chtě nechtě budou muset odloučit. Jenže zpěvák Bohuš Matuš (45) a jeho šestnáctiletá Lucinka (16) byli dlouho trpěliví, a nakonec už tvoří partnerský pár se vším všudy i za požehnání dívenčiných rodičů!

Když se objevila zpráva, že Matuš randí s tehdy patnáctiletou holčinou, mnoho lidí bylo pohoršeno a považovalo ho skoro za pedofila. Později proto raději začal říkat, že se rozešli, nedávný francouzák však ukázal, že jsou pořád spolu.

Bohuš Matuš (45) se nám nyní přiznal k tomu, že už zdaleka nejde jen o platonické vodění za ručičku, jak dřív říkal, ale že jsou s dívkou stoprocentní partneři. Ba co víc: za překvapivého nadšení otce a matky Lucie!

„S rodiči nikdy nebyl žádný problém. Rodiče nám v ničem nebránili. Jsou strašně skvělí a mají mě rádi. Maminka mě dokonce obdivuje jako zpěváka. Oba navíc vědí, jak to ve skutečnosti mezi námi je. Nejsem typ, že bych jim hned prznil dceru. Mám to postavené trošku jinak,“ prozradil eXtra.cz holohlavý zpěvák, který se rád prezentuje se šátkem na hlavě.

Milování

„Ze začátku jsme s Luckou opravdu jen kamarádili, pak jsme se sblížili a nyní jsme spolu. Jeden čas jsem sice říkal, že spolu už nechodíme, ale to bylo jen proto, že se jí vysmívaly děti ve škole a já nechtěl, aby jí někdo ubližoval,“ vysvětlil nám mimořádný pěvecký talent.

Toho sice postihly velké dluhy z exekucí, takže si asi s mladičkou přítelkyní nemohou moc vyskakovat, ale i to prý bude brzy minulost a zamilované hrdličky si budou moci užívat bez kostlivců ve skříni!

Související články

Další články