Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Láska bez cenzury: Veronika Kopřivová zachycena při intimních radovánkách s přítelem

Zdroj: archiv
+ Dalších 32 fotografií
INTIMNOSTI
Ještě před pár týdny byl jejich vztah spíše kamarádský s pracovním přesahem, jak tvrdili... Nakonec se ukázalo, že focení ve slunné Itálii s Miroslavem Dubovickým (27) je spíše takovou partnerskou dovolenou. Veronika Kopřivová (28) nakonec ustoupila a oznámila, že s Jaromírem Jágrem (47) delší dobu netvoří pár. Na další - aktuální - dovolené s pohledným fešákem se dokonce otevřely dveře a Veronika odhodila stud.

Zatímco Jarda Jágr se obrnil hradbou mlčení a po rozchodu Veronice jen poděkoval za společné chvíle, modelka se nebojí ničeho. Nechává se nahrávat na mobilní telefon ve chvílích, které se hodí do červené knihovny.

Zkrátka Veronika ani Miroslav už neskrývají vůbec nic a do světa pouštějí i to, co by spíše mělo zůstat za zavřenými dveřmi. Minimálně z úcty k bývalému partnerovi. Ovšem jak je ze snímku patrné, párečku Kopřivová - Dubovický ani zavřené dveře nedělají problém.

„Těch spekulací je plno, všichni píšou, jako bychom snad už čekali miminko. Musím se smát a zajímá mě, kde se to bere. Vídáme se spolu a tečka. Více své soukromí komentovat nechci. Nedělejte zase z toho, že čekáme dvojčata,“ řekla nedávno pro pro Extra.cz Kopřivová, která o pár dnů později ve společném pokoji předvádí pohyby dívky, která má zkušenosti s tancem v nočním podniku.

Veronika je evidentně pod tíhou lásky, stejně jako Miroslav a přesvědčují ostatní o tom, že právě jejich vztah je ten nejdokonalejší. Lásku jim rozhodně každý přeje, snad jim vydrží dlouho, než se začnou objevovat první trhliny, jak to často bývá...

Související články

Další články