Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

LÁSKA AŽ ZA HROB: Plíšková premiérově vzala Hrdličku do společnosti. Slušelo jim to tak, že byli k nepřehlédnutí!

Láska jako trám.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Tak tohle už je vážné. Karolína Plíšková (24) vytáhla svého miláčka na společenskou akci v centru Prahy. Vypadá to, že to s ním opravdu myslí vážně a nejspíše ho bere takového, jaký je, a i přes všechny jeho chyby je do něj zamilovaná až po uši!

Snaží se spolu trávit maximum času. Michal Hrdlička (27) doprovází v současnosti nejlepší českou tenistku na turnaje, a dokonce jí pomáhá i s přípravou na novou sezonu. Na společenské akci se zatím ale neobjevili. To vše se ale změnilo tento týden.

Vyfešákovaní od hlavy až k patě vyrazili na módní přehlídku v centru Prahy a byli k nepřehlédnutí. Čišela z nich láska a spokojenost. Nejspíše si rozumějí i přes to, že především Hrdlička má své mouchy a v životě se nadělal skutečně hodně průserů.

Na Hrdličkovi bylo vidět, jak moc je pyšný na to, s kým se na akci objevil. Nehnul se od své milé ani na krok, často ji hladil a posílal zamilované pohledy. Plíšková to hodně opětovala a je vidět, že jim to klape a jsou opravdu zamilovaní.

Tak snad jim to vydrží co nejdéle a nepřijde na řadu Hrdličkův syndrom, tedy to, že ho jeho holka přestane bavit a odhodí ji jako dítě svoji první hračku…

Související články

Další články