Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Láska až za hrob: K jakému znamení se nejvíce hodíte?

Zdroj: profimedia
Právě jste někoho potkali a nejste si jisti, jestli je to ten pravý nebo ta pravá? Každý máte své spřízněné znamení, se kterým bude život jako na obláčku. Pokud ještě tápete, kdo je vaším vyvoleným, tak nezoufejte. Pokud věříte v sílu hvězd, tak právě zjistíte, kdo se k vašemu znamení zvěrokruhu hodí nejvíce.

BERAN-LEV

Tato kombinace dvou celkem odlišných znamení je sázkou na jistotu. Bude to mezi vámi jiskřit tak silně, že spolu prožijete vášeň až do konce života. Budete si rozumět nejen v posteli, ale i na mentální úrovni, kdy se budete vzájemně podporovat.

BÝK- RYBY

Býk je dobyvatel srdcí, proto když se ocitne v kontaktu s Rybou, zahájí svoji taktiku. Ryba je velmi milé a něžné znamení, takže se nechá velmi ráda svést. Svému protějšku následně splní vše, co mu na očích vidí. Chvíli to sice bude trvat, ale po několika měsících mezi nimi nastane dokonalá harmonie.

BLÍŽENEC-VODNÁŘ

Tyto dvě osůbky spolu budou plout hezky na obláčku. Budou se vzájemně doplňovat a jejich vztah bude plný rovnováhy a porozumění. Ani jeden nesnáší, když jsou tzv. zavřeni v kleci, proto se k sobě náramně hodí.

RAK-ŠTÍR

Pro Štíry jsou hodně důležité emoce, které jim jejich Ráček dá. Bude to partnerství plné vášně. Štíři mají občas problém s žárlivostí, což však jejich protějšek neodradí. Nebudou dělat scény, ba naopak! Ještě více dají najevo svou lásku, čímž si temperamentní protějšek získají.

PANNA- KOZOROH

Vedle Kozoroha bude mít Panna pocit jistoty a pohody. Oba jsou to těžcí pohodáři, které nic nerozhází. Jejich realistické vnímání je bude provázet celým životem. Ani jeden nemá rád vypjaté situace a horkokrevné hádky, takže spolu budou stále vrkat jako dva holoubci.

VÁHY-STŘELEC

Milují zábavu a smysl pro humor mají naprosto stejný, proto si tak skvěle rozumějí. Čekají je léta plná radosti a lásky. Na začátku poznávání budou mít sice trochu problém navzájem projevit své emoce, ale jakmile tuto fázi přehoupnou, neodtrhnou se od sebe ani na krok!

Související články

Další články