Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Láska Andrey ho zevnitř sžírá! Pomeje nezvládl reportáž o manželce a pustil se do ní

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 26 fotografií
Jirka šílí
Každý by se s tím už asi srovnal, ale Jiří Pomeje (53) se ani sedm měsíců poté, co dostal kopačky od manželky, s novou situací nesžil. Vypadá to spíš naopak. Je čím dál víc vzteky bez sebe!

Dříve hojně obsazovaný dabér si odmítá přiznat, že láska s Andreou Pomeje (30) už je součástí historie a ani její nový vztah mu na klidu nepřidal. Každá věc, která se kolem jeho rozvádějící se ženy děje, ho rozzuří k nepříčetnosti.

Když například minulý čtvrtek odvysílala Nova s Andy a jejím přítelem Petrem Plačkem reportáž v pořadu Život ve hvězdách, nastalo pořádné dusno.

Reklama na lásku

„Je pravda, že ta reportáž vypadala jako reklama na lásku. Bohužel to ale viděl Jirka a jeho žárlení to ještě umocnilo. Je strašně naštvaný. Musí ale přece pochopit a tolerovat, že mám nový život,“ prozradila eXtra.cz Andrea.

A prý došlo i na výhrůžky.

„Jemu se na to ale asi blbě kouká, takže to nedal. Říkal mi, že jsem trapná. A že prý teď začne mluvit on. Přitom jsem tam odpověděla jen na pár otázek a všechno už v éteru zaznělo dřív, jinak to o něm nebylo. Jsem ale úplně v klidu. Na mě nemá co vytáhnout. Spíš se obávám, že půjde po Petrovi. Už jsme takové věci museli řešit,“ naznačuje dýdžejka, že s manželem nemá vůbec idylické vztahy.

Je moje, říká Jiří

Jirka (53) si ostatně na manželku dělá stále nárok.

„Andrea, i když je s někým jiným, je stále moje žena. K ní se teď vyjadřovat vůbec nebudu,“ řekl eXtra.cz nedávno kdysi úspěšný filmový producent.

Související články

Další články