Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Lásce už nestojí nic v cestě! Lucie Bílá přestala tajit návrat k téměř o dvě dekády mladšímu vazounovi

Lásce už nestojí nic v cestě!
+ Dalších 32 fotografií
Už není co tajit! Lucie Bílá (52) se rozhodla, že návrat k o téměř dvě dekády mladšímu Radkovi Filipimu (35) nebude dál skrývat, a vyrazila s ním do společnosti. Cukrovali spolu na vernisáži Kristiana Kodeta k jeho sedmdesátinám. A na dvojici jde znát, že je to opět láska jako trám!

Lucie Bílá (52) září štěstím a nemůže za to nikdo jiný, než její znovunalezená láska Radek Filipi. Slavice si řekla, že k utajování návratu ke značně mladšímu vazounovi už není důvod, a tak s ním ukázala na vernisáži Kristiana Kodeta.

Celou dobu spolu cukrovali, vodili se za ručičku a vypadali, že tentokrát už pouzo mezi nimi nic nezpřetrhá.

Na Kodetovu vernisáž přišla celá řada dalších známých tváří, nechyběl hudebník Ladislav Štaidl nebo herec Miroslav Donutil. Výstavu si nenechala ujít ani Bára Štěpánová, Jan Kanyza či Vladimír Kratina.

Bílá se o umění dlouhodbě zajímá a během večera jí jeden z obrazů padl do oka. Nejvíc pozornosti ale stejně věnovala Filipimu, který si akci soudě dle fotek náramně užil.

Mohlo by vás zajímat

Další články