Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Lapil penaltu a zemřel: Mladému gólmanovi puklo srdce radostí

Úmrtí
Sedmnáctiletý Ramon Ismael Coronel je po smrti. Mladému argentinskému gólmanovi puklo srdce, když prožíval silnou radost. Ramon lapil penaltu a chtěl se radovat. Místo toho padl k zemi. Lékaři se domnívají, že za úmrtím byla srdeční vada.

Gólman argentinského mužstva Union de Golondrina je po smrti. Sedmnáctiletý Ramon Ismael Coronel chtěl se spoluhráči oslavit důležitý zákrok, povedlo se mu totiž lapit pokutový kop.

„Byl radostí bez sebe, protože právě zlikvidoval penaltu, a začal slavit. Pak se najednou zhroutil na trávník,“ popsal regionálnímu listu Reconquista Hoy brankářův bratranec. Spoluhráči i diváci se pokoušeli mladému fotbalistovi poskytnout první pomoc, jenže tragédii se odvrátit nepodařilo.

Příčinou úmrtí byla zřejmě srdeční zástava. Lékaři se domnívají, že mladík mohl mít skrytou srdeční vadu, o které nikdo netušil.

„Potvrzujeme úmrtí Ramona Ismaela Coronela, známého jako Piki, hráče Unionu de Golondrina. Naše myšlenky jsou v těchto těžkých chvílích s jeho rodinou a klubem,“ napsalo vedení Severoargentinské fotbalové ligy.

Mohlo by vás zajímat

Další články