Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Laňka Brožová je tahounem celé Tváře: Půvabná Fialová předvedla nejhorší JLo celé show

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
tvář
Máme za sebou další díl pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Dnes nejlépe zaválela Kateřina Brožová (51), která ztvárnila Ritu Oru a náramně jí to seklo. Na to, že má herečka už po padesátce, vypadá opravdu senzačně. Naopak mladičká Kateřina Marie Fialová (22) bohužel předvedla nehorší vystoupení coby JLo v soutěži, shodují se diváci.

Když se fanoušci show Tvoje tvář má známý hlas dozvěděli, že se v dalším pokračování objeví herečka a zpěvačka Kateřina Brožová (51), tak byli zpočátku skeptičtí. Spousta z nich nevěřila, že by to Kateřina zvládla.

Herečka známá z Pojišťovny štěstí ale dnes opět dokázala, že i v jednapadesáti letech umí pořádně zaválet a přitom vypadat perfektně. Pro dnešní večer si vylosovala zpěvačku Ritu Oru a zazpívala ji na jedničku.

Nejenom porota, ale i lidé na sociálních sítích Kateřinu chválili. „Kateřina vypadá opravdu skvěle a umí s dobře hýbat,“ píše divačka. Naopak její o více než dvacet let mladší kolegyně Kateřina Marie Fialová si pro dnešní večer vylosovala Jennifer Lopez (50) a moc jí to nesedlo.

„Je sympatická, ale její hlas mi vadí,“ píší lidé na Facebooku. „Tohle byla snad nehorší JLo. ze všech sérií,“ píší další. A co říkáte na dnešní vystoupení vy? Kdo byl vaším favoritem?

Související články

Další články