Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Langmannová, Švehlík, Janeček a spol. Kdo všechno skončil v roce 2015 v chomoutu?

Rok 2015 sňatkům hojně přál.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
I tento rok přál lásce, proto se není čemu divit, že spousta párů se rozhodla do toho praštit. Pro někoho je to první svatba, někdo si to zkusil podruhé, ale co na tom záleží, hlavně když jsou celebrity šťastné. Kdo všechno si tento rok řekl své "ANO"?

V roce 2015 se se svatbami opravdu roztrhl pytel. Jedna veselka střídala druhou a slavilo se a slavilo. Někdo veselku plánoval více než rok, někdo do toho praštil během chvíle. Někomu stačilo mít u obřadu pár lidí, někdo to prostě pojal ve velkém.

Dokonce z některých svazků vznikla už i miminka, prostě na co čekat. Když je někdo zamilovaný, tak chce žít co nejdřív na hromádce jako rodina.

Kdo všechno si řekl sladké „ANO“ a chce žít po celý život jen se svým protějškem? Jen se podívejte do naší fotogalerie, ze kterých partnerů se stali novomanželé. Jen bohužel skoro nikdo se nepochlubil, jak jim to ve svátečním slušelo…

Související články

Další články