Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Langmajer má krizi s Gondíkovou: S kým odjel na dovolenou?

Jiří Langmajer je pořád celkem štramák.
Zdroj: Profimedia.cz
O krizi ve vztahu mezi Jiřím Langmajerem a Adélou Gondíkovou se spekuluje už delší dobu. Nyní si Langmajer udělal výlet na Maledivy pouze ve společnosti svých kamarádů. Nevhodné chování na letišti málem zabránilo jejich odletu.

Jiří Langmajer a jeho dva kamarádi, kteří jej doprovodili, se při přestupu na letišti v Dubaji chovali jako namachrovaní milionáři. Jedna ze spolucestujících nám popsala incident, který zde proběhl.

„Holky, poleťte s námi, my se o vás postaráme, peněz máme dost,“ údajně machrovali chlapci před odbavením na slečny z letištního personálu. Jak je to s množstvím peněz, které mají, se ukázalo záhy. Jejich zavazadla totiž přesahovala váhový limit a měli doplatit částku přes 300 dolarů.

V tu chvíli se z bodrých milionářů měli stát agresivní primitivové. Situace se vyhrotila až do té míry, že jeden z Lagmajerových povedených kamarádů byl málem vyloučen z přepravy.

Cestující, která nám exkluzivní informace poskytla, se zároveň podivila, co chlapce přimělo mít tak vysoké sebevědomí, když letěli ekonomickou třídou.

Pokud má Jiří vztah ke všem ženám stejný, jako předvedl na letišti, a považuje je pouze za své hračky, nelze se divit, že se ve vztahu s Adélou objevují problémy.

Související články

Další články