Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Langmajer a Gondíková jako zamilované hrdličky. Něžné doteky, zamilované pohledy a šuškání do ouška

Jiří Langmajer a Adéla Gondíkové jako dvě zamilované hrdličky.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 20 fotografií
vztah

Letos oslaví čtrnácté výročí vztahu, stále mají ale jen oči jeden pro druhého. Adéla Gondíková a Jiří Langmajer se na premiéře filmu Ostrov, kde nechyběla ani redakce eXtra, od sebe nemohli odtrhnout. Takhle vypadá láska v přímém přenosu. 

Letos v červenci to budou čtyři roky, co si Adéla Gondíková a Jiří Langmajer řekli své ano. Pár tvoří ale již téměř čtrnáct let. A rozhodně si nezevšedněli. To bylo zřejmé i na premiéře filmu Ostrov, ve kterém herec ztvárnil spolu s Janou Plodkovou jednu z hlavních rolí.

Zamilované pohledy

Právě tam totiž známý milovník krásných žen dorazil po boku své ženy. A z jeho chování bylo znát, že časy, kdy proháněl jednu sukni za druhou, má již dávno za sebou. Představitel vojína Kouby měl totiž oči jenom pro svou krásnou manželku Adélu.

Jako dva puberťáci se drželi za ruce, šuškali si do ouška, vyměňovali si letmé úsměvy a po celý večer se téměř od sebe neodtrhli. Langmajer líbal svou krásnou ženu něžně na tvář a ona se po jeho boku právem musela cítit jako jediná žena ve vesmíru.

Zkouška vztahu

Jejich vztah ale rozhodně nebyl procházkou růžovým sadem. O tom sám Langmajer, který trpěl těžkými depresemi, se rozpovídal pro bleskprozeny. A z jeho slov je zřejmé, že v Gondíkové nenašel jenom životní lásku, ale i kotvu.

"Nechtěl jsem přijít o Adélu, která vypadala, že by se mnou dokázala žít, což není jednoduché ani teď, záleželo mi na tom, abych nepřišel o své dvě dcery, šel jsem a nechal jsem si pomoct. To byl krok číslo jedna. Krokem číslo dva bylo začít opravdu bojovat a říkat si, že to zvládnu bez těch antidepresiv. Když je přijmeš do svého světa, strašně se ti uleví. Je to ale jen jeden z kroků, musíš také začít na sobě pracovat. A to hodně. Třetí věcí bylo to, že jsem měl oporu v partnerce, která mi láskyplně nastavovala zrcadlo. To, jak se ke mně chová, mě nutí být lepším, abych si ji zasloužil. Tím pádem jdu do nekomfortních zón, uvědomuji si své chyby a pracuji na nich. Důležité bylo, že jsem měl pro koho to dělat. A bylo to správné rozhodnutí,” přiznal v rozhovoru Langmajer.

Jediná žena na celém světě

Adéla Gondíková se zase v pátečním Blesk TV Magazínu rozpovídala o tom, jaký dokáže být Langmajer partner. „On dokáže o tu ženu tak hrozně hezky pečovat a dennodenně jí dává najevo, že ona je ta jediná na celým světě...“ přiznala herečka, jejíž slova Langmajer svým přirozeným chováním na premiéře svého nového filmu potvrdil. Bylo na nich vidět, že mají stále oči jen jeden pro druhého. Sami se ale podívejte do galerie, jak něžně se k sobě slavní manželé chovali.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy