Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Langerová a její odchod od Světlušky a nevidomých? Víme, kdo za ním stojí a kdo ji nahradí!

Aneta v době, kdy byla ještě v pořádku. Už je to dávno.
Zdroj: profimedia.cz, svetluska.net

První česká SuperStar Aneta Langerová (27) už od dubna není tváří Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška. Obě strany se rozešly po menší roztržce a bezmála desetileté spolupráci.

Přestože navenek mělo vše vypadat standardně a zpěvačka se snažila být maximálně diplomatická, prosákly informace o tom, že zase až taková pohodička to nebyla, a navíc krátce před Langerovou v podobné atmosféře odcházela i dosavadní ředitelka projektu Martina Kaderková.

Vše to bylo samozřejmě o penězích. Do toho lidi z nové Světlušky chtěli po Anetě něco, co prostě nemohla akceptovat, říká náš zdroj z Českého rozhlasu, který si hodně logicky nepřál být jmenován. Ten vzápětí popsal, jak samotné loučení probíhalo a hlavně kdo ho inicioval, či spíše překvapivě neinicioval.

„Aneta nebyla schopná bouchnout do stolu, nakonec ji od spolupráce doslova násilím odvlekl její bratr Nikola, který její život skutečně řídí. Osobně si myslím, že udělal dobré rozhodnutí,“ dozvěděli jsme se.

Nikola Langer, o jedenáct let starší bratr nejslavnější české lesbické zpěvačky, likviduje, tedy vlastně buduje kariéru své sestry od samého začátku. Chrání ji od komerce a namísto vily a mainstreamu naordinoval zpěvačce klubovou kariéru, což má za následek, že už nevyprodává ani kluby, ale zase má dobrý pocit sama ze sebe a to je to důležité!

A ještě vám dlužíme jedno jméno. Se Světluškou zřejmě spojí své jméno ředitel vypočítavosti, tedy starý dobrý altruista Martin Dejdar!

Související články

Další články