Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Landovi jsou spolu 33 let: Chtěli jsme se vzít už po dvou týdnech vztahu, říká Mirjam

+ Dalších 7 fotografií

Zpěvák Daniel Landa a jeho žena Mirjam Landa spolu tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Známá režisérka pro eXtra.cz zavzpomínala na jejich seznámení i žádost o ruku. 

Ztráta svatebních fotek

Kontroverzní hudebník Daniel Landa je šťastným mužem, který žije život v obklopení žen. Nejenže má tři krásné a talentované dcery, ale po svém boku má i životní lásku, režisérku Mirjam Landu. „My jsme s Danem jako jeden,“ řekla eXtra.cz jeho žena bez rozmýšlení i po tolika letech manželství, které vydrželo navzdory různým krizím, který partnerský život přináší.

Landovi patří k nestabilnějším párům českého showbyznysu. „My jsme se vzali v roce 1990, takže to za 14 dní bude už 33 let,“ prozradila Mirjam. Její recept na spokojené manželství je podle ní jednoduchý. „Láska, totální tolerance a důvěra,“ řekla Landa. „Já si nechci život bez něj ani představit,“ dodala muzikantova druhá polovička, která jej doprovodila na křest jeho nového alba Minový Pole.

Obnovení manželského slibu prý manželé již učinili v soukromí. „Nepotřebovali jsme to veřejný, ani vlastně naši svatbu. My jsme dokonce i svatební fotky zapomněli po svatbě někde v metru,“ zavzpomínala na jejich velký den Mirjam. „Připisujeme důležitost okamžikům, které trávíme spolu, a nepotřebujeme k tomu dělat nějaký oslavy nebo nějaký akce,“ dodala.

Láska na první pohled

Ačkoliv Dan uvedl, že je veliký romantik, jeho žena na něj práskla, že ani jeden z nich si už nepamatuje, jak proběhla jeho žádost o její ruku. „Myslím, že jsme si jednoho dne řekli, že se prostě vezmem a žádná žádost o ruku tam nebyla,“ řekla.

„Že se chceme vzít jsme si řekli už někdy po dvou, třech týdnech vztahu. A pak to trvalo ještě asi půl roku, protože jsme se vzali v Německu. A protože bylo tehdy těsně po revoluci, tak věci nebyly tak jednoduchý jako teď,“ dodala s tím, že to byla láska na první pohled.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy