Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Landovi brutálně rozmlátili obličej! Kdo mu to udělal a jak strašně Žito po útoku vypadal?

Dan Landa trénuje na zápas s finským zabijákem Riko Immonenem.
Zdroj: archiv

Už od začátku působení v hudebním šoubyznysu vyvolává tvorba Daniela Landy (45) v lidech silné emoce. Pro některé je modlou a druzí mu nemůžou přijít na jméno. Těm se určitě bude líbit fotografie, kterou zpěvák nedávno uveřejnil na Facebooku. Na ní má totiž Landa zakrvácený a oteklý obličej.

Dát se ale s Landou do potyčky nikomu nedoporučujeme. Umělec totiž ujíždí na thajském boxu a momentálně už několik měsíců tvrdě trénuje na zápas s finským profesionálním zápasníkem Rikem Immonenem (40). V ringu tráví několik hodin denně a občas zkrátka schytá pořádnou ránu. „Nebojím se prohry, ale nedám ji zadarmo! Pro mě je výhra trénovat a zbytek je jen navrch. Doufám, že neskončím v prvním kole,“ prohlásil Landa, jehož snem je, aby zůstal na nohou všechna tři kola.

Galavečer thajského boxu Gibu Fight Night, který se koná 12. června v pražské Tipsport Areně, chce Landa pojmout hodně specificky. „Bude to oslava thajské boxu, humbuk a kejkle, prostě show. Můj zápas bude třešnička na dortu,“ láká Žito diváky na svůj velký zápas.

Související články

Další články