Tribun lidu a bič boží, zpěvák Daniel Landa překvapil.

Zatímco dříve fungoval hlavně jako zdatný marketér potápění se žraloky a hledání ztracené duševní rovnováhy, tentokrát prodává hmatatelný produkt.

Zpěvák, znám svým přesahem snad do všech sfér lidského konání, uvádí na trh vlastní energy drink s názvem Gibu, který mu vyrábí olomoucká firma Nutrend.

Sám Landa, který má na každém balení nápoje svou podobenku, k tomu říká: „Před časem jsem slíbil aktivní podporu českých a moravských firem. Po splněném slibu a možnosti zakoupit si tričko a mikinu, na jejichž výrobě se podílí 6 českých firem, přichází další česká, v tomto případě moravská nabídka – power drink Gibu," popisuje zpěvák nový drink, který spojil se svým jménem.

Landa jinak aktuálně věnuje veškerou energii svému podzimnímu turné, na které vyráží v listopadu: „To turné je opravdu možná poslední takových rozměrů. Bude zcela výjimečné celým svým designem a také umístěním pódia uprostřed, takže se během koncertu naběhám jako při maratonu,“ říká Landa a dodává: „Myslím, že po těch pěti vystoupeních ve velkých halách toho budu mít plné kecky!“

Žito Tour 2014

21. 11. 2014 – Bratislava, SLOVNAFT Arena 23. 11. 2014 – Ostrava, ČEZ Aréna 25. 11. 2014 – Pardubice, ČEZ 27. 11. 2014 – Brno, BBV pavilon P 29. 11. 2014 – Praha, TIPSPORT Arena