Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Lamač dívčích srdcí Milan Peroutka jako Bruno Mars! Z této proměny si sednete na zadek!

Neskutečná proměna!
Zdroj: TV Nova
+ Další 2 fotografie
Už v neděli se můžeme těšit na další díl show Tvoje tvář má známý hlas. Osm celebrit na sobě tvrdě maká, aby předvedly ta nejlepší vystoupení. A uvidíme zase osm fenomenálních proměn. Jednou s nich bude i proměna Milana Peroutky, ze kterého se stane Bruno Mars!

V neděli se můžete těšit na další velkolepý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Osm soutěžících se převtělí do osobností světové i české populární hudby. A nebude chybět ani lamač dívčích srdcí Milan Peroutka (26), který diváky odzbrojí naprosto skvělým tanečním a pěveckým výkonem.

Předvede se jako oblíbený zpěvák Bruno Mars a až ho uvidíte, spadne vám brada. „Milan se Brunem Marsem vlastně narodil, jenom potřeboval trochu dobarvit, nasadit paruku a nandat barevné čočky,“ řekla maskérka Adriana Bartošová.

„Musím říct, že maskérky a kostymérky odvedly skvělou práci. Já mám Bruna Marse rád, obdivuju ho. Jeho hudba je mi blízká, takže věřím, že jsem to v sobě tak nějak měl,“ prozradil Milan Peroutka, který má velké zástupy fanynek. Ty teď mohou jásat, protože krasavec TV Nova prozradil, že je single.

Kromě Milana Peroutky se můžete těšit i na Tatianu Vilhelmovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Marthu Issovou, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Aleše Hámu. Tvoje tvář má známý hlas uvidíte už v neděli od 20:15 na Nově.

Související články

Další články