Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lamač dívčích srdcí Hugh Grant oslavil 56 let! Jak se změnil od začátku své kariéry?

Hugh Grant je i po padesátce švihák!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Hugh Grant dneska slaví své šestapadesátileté narozeniny. I když jeho bujná černovlasá kštice změnila barvu na šedou, stále platí britský herec za velkého elegána a ženy po celém světě na něj nedají dopustit. Pojďte si připomenout jeho nejlepší i nejhorší okamžiky!

Přesně před šestapadesáti lety, tedy 9. září 1960 se narodil budoucí lamač dívčích srdcí a především vynikající herec Hugh Grant. Do povědomí Hollywoodu ho dostaly romantické komedie jako Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill nebo Láska nebeská.

Po těchto snímcích jeho hvězdná sláva začala okamžitě stoupat. Ženskému publiku učaroval svým pronikavým pohledem a v devadesátých letech patřil mezi největší hollywoodské sexsymboly. Kromě krásy oplývá obrovským hereckým nadáním a svým smyslem pro humor a sebeironii si získal zbytek světa.

I když je Hugh i po padesátce stále svobodný mládenec, z předchozích vztahů má tři děti. I tohohle britského velikána doprovázely na jeho cestě skandály. Jeho eskapáda s prostitutkou ho stála vztah s dlouholetou přítelkyní, modelkou a herečkou Liz Hurley.

Úplně poprvé jste ho mohli vidět ve filmu Privilegovaní z roku 1982. Grant je dokonce držitelem zlatého Glóbu za film Čtyři svatby a jeden pohřeb. Ve svém nejnovějším filmu Božská Florence si zahrál po boku úchvatné herečky Meryl Streep.

Související články

Další články