Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Laky Royal a jeho cesta na vrchol: Jak se dostal ke stříhání Jágra a Rytmuse

Laky Royal a jeho cesta na vrchol: Jak se dostal ke stříhání Jágra a Rytmuse
Zdroj: Oficiální zdroj
+ Další 3 fotografie
osud
Influencer Laky Royal patří k předním českým barberům. Do jeho salonu v centru Prahy si chodí pro nový sestřih i řada celebrit. Ve světě holičů sklízí ohromný úspěch, ale jaká byla jeho cesta na vrchol?

Lukáš Vlačuha, spíše známý pod přezdívkou Laky Royal, je jedním z nejlepších českých holičů. Je majitelem salonu Laky Royal v centru Prahy, a dokonce už rozšířil své působení do Bratislavy a Ostravy. Krom toho, že je barber, je i úspěšný influencer. Na Instagramu ho sleduje téměř 63 tisíc sledujících.

Laky, který je ambasadorem nikotinových pytlíčků LYFT, má za sebou trnitý osud. Z kluka z opavského děcáku se stal úspěšným podnikatelem. Jak se mu to podařilo? Laky vyrůstal v dětském domově v Opavě, kde žil do 20 let. Vystudoval kadeřnickou školu a musel dětský domov opustit. Dostal 15 000 na rozjezd a musel se vydat po svých. Jako kadeřník se v Opavě neuplatnil, a tak šel pracovat k pultu do mrazíren.

V mrazírně skončil, nevěděl, co dál a nějaký čas spal venku v autě. Pak dostal nabídku, že by mohl chodit venčit psy v Praze. To ho přivedlo z Opavy do Prahy. Nedostával zaplaceno, ale měl nocleh. Pak začal dělat číšníka ve Školské ulici. V nové práci začal zákazníkům, kteří chodili na kávičky, nabízet kadeřnické služby. Tam si ho vyhlédl Tomáš Kožíšek z jiného barber shopu a nabídl mu práci.

Stal se z něho holič, ale propadl párty životu. Znovu se téměř dostal na dno. Pomohl mu přítel, který ho ze všeho vytáhl. S kamarádem Fandou začali nový koncept s názvem Laky Royal a nyní už má čtyři pobočky.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy