Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Lake Malawi postupují v Eurovizi do finále: Obhájí loňský megaúspěch Mikolase Josefa?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 14 fotografií
eurovize
Dnes skupina Lake Malawi zažila opravdu velký den. Snad poprvé v životě chlapci vystoupili před tak velkým publikem. Až do poslední chvíle nebylo vlastně jasné, jestli si to Lake Malawi náhodou nerozmyslí a to kvůli aktivistům, kteří je vyzvali k odstoupení. Skupina nakonec vystoupila, sklidila poměrně úspěch u obecenstva a postoupila do finále.

Na letošní Eurovizi Českou republiku reprezentovala kapela tří mladých hudebníků Lake Malawi. Minulý rok Česko s Mikolasem Josefem naprosto zabodovalo. Takový úspěch v Eurovizi nezaznamenal žádný český interpret jako právě Mikolas, kterého úspěch v pěvecké soutěži katapultoval mezi nejúspěšnější mladé zpěváky současnosti.

Mikolas si moc dobře spočítal, že díru do světa může udělat hlavně v zahraničí a odjel do Ameriky. V současné době chrlí jeden hit za druhým. Kromě Mikolase Josefa nemůžeme hovořit o úspěších, co se týče minulých let a našich reprezentantů.

e

Skupina Kabát působila na Eurovizi velmi bizarním dojmem a kdo ví jak neoslnila svým vystoupením ani Tereza Kerndlová (32). Tento rok Lake Malawi uspěli jak u obecenstva, tak u diváků u televizí. Sice se se jejich vystoupení nemohlo rovnat show Mikolase Josefa, ale nakonec postoupili do finále a to se počítá.

Související články

Další články