Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lákala okázalým šperkem nové nápadníky? Celeste Buckingham byla na plese nepřehlédnutelná

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
model
Zpěvačka Celeste Buckingham (24) se na sobotním Česko-Slovenském plese vyjímala. Mohl za to její blyštivý model doplněný nezvyklým šperkem na hlavě. Sympatická zpěvačka někomu připomínala sochu Svobody, někomu Miss Amerika. Celeste to ovšem opravdu velmi slušelo a fanoušci jí to dali na sociální síti patřičně najevo.

Celeste Buckingham (24) je momentálně single a po tom pravém se teprve rozhlíží. Měla jako návnada na muže působit okázalá ozdoba, kterou zpěvačka doplnila svůj outfit? Celeste na svém Instagramu prozradila, že ozdoba není z dílny nějaké luxusní šperkařské firmy, nýbrž ji pro ni vytvořili romští studenti ze slovenského města Kežmarok, které zpěvačka dlouhodobě podporuje.

Model měl úspěch

Outfit oblíbené zpěvačky se nedal v prostorách Obecního domu přehlédnout. Velký úspěch sklidil ale i u zpěvaččiných fanoušků, kteří na sociální síti nešetřili chválou. „Nádherné šaty i nositelka,“ napsala jedna z fanynek pod dvojici snímků, na kterých Celeste vypadá opravdu jako královna.

Sex-appeal

I když v minulosti Celeste bojovala s váhou a jednu dobu byla až moc hubená, dnes je vidět, že je na svou postavu pyšná. Přesně to je to, co na ní mají fanoušci rádi. Vyzařuje ze sebe sex-appeal a zdravé sebevědomí. Od května, kdy oznámila rozchod s o osmnáct let starším podnikatelem, se po jejím boku nikdo oficiálně nevyskytoval.

Věříme ale, že je jen otázkou času, kdy usměvavá Slovenka najde toho pravého.

Související články

Další články