Jana s hady a tetováním hovořila s redaktory eXtra.cz. Přiznala jim, že Sabinina Tomáše svedla už třetí den. Byla mu prý zima a chtěl se přitulit. A pak už pod peřinou syčel had

Celý pikantní rozhovor s potetovanou Janou najdete ZDE.

Redakci eXtra.cz se ale ozval také Tomáš. A na Janě nenechal nit suchou.

„Je neskutečné, jakou má Jana drzost. Já, abych si také hodil s kostkami, řeknu pár věcí, které jistě Jana zapomněla zmínit. Je samozřejmé, že budu slizký, když Janě nevyšly plány,“ rozpovídal se naštvaný Tomáš a začal povídat o drogách.

„To, že již během výměny fetovala a lajny na stole byly častěji než jídlo a já musel do práce jen na půl směny, abych byl raději s dětmi doma… Tohle povídání vynechám. Nicméně by mne zajímalo, zda se Jana zmínila, že mi odcizila mobilní telefon, hotovost, stříbrný řetízek a jiné věci. Je pochopitelné, že po dávce pervitinu, láhvi Becherovky, vínu zamaskovaném v láhvi od mléka a 2 lexaurinech (ten třetí jsme s řidičem nalezli a vyhodili) si vše Jana nepamatuje. Ale moje ledvinka odjela do Německa s ní a koukejme, vrátila se o dost lehčí. Svědkem mi je celý štáb, kdy Jana tvrdila, že o ničem neví. Štáb pak nalezl můj mobilní telefon v útrobách jejího kufru. Volal jsem jí a ptal se, proč to udělala. Tvrdila, že neví, jak se tam dostal. Mobilní telefon mi pak dovezla její kamarádka. Zbytek věcí už ne. Dost smutné na někoho, kdo o druhém tvrdí, že je slizký,“ vypálil to bez obalu Tomáš.

„Myslím, že by se měla více věnovat svým dětem, protože to zatím nedělá. Vytvořit děti za účelem občanství a vyšších sociálních dávek v Německu dovede každý a může být ráda, že jí její exmanžel platí alimenty na obě děti. S jejich docházkou do školy a školky je to také pofidérní. Myslím, že by měla začít lépe fungovat jako matka, ne jen sdílet na sociálních sítích citáty,“ říká naštvaný Tomáš.