Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Lajny pervitinu byly na stole! Já nejsem slizký had! Tomáš z Výměny manželek vrací úder Janě, se kterou si při natáčení užil sex

+ Dalších 35 fotografií
Tak toto bude ještě hodně drsné! Potetovaná Jana z Výměny manželek se ostře vyjádřila na adresu Sabinina Tomáše. Měli spolu sex při natáčení, pak ale Jana podle svých slov prokoukla, co je Tomáš zač. Jenže nyní se redakci eXtra.cz ozval také Tomáš. A na Janu vytáhl hodně silný kalibr.

Jana s hady a tetováním hovořila s redaktory eXtra.cz Přiznala jim, že Sabinina Tomáše svedla už třetí den. Byla mu prý zima a chtěl se přitulit. A pak už pod peřinou syčel had

Celý pikantní rozhovor s potetovanou Janou najdete ZDE

Redakci eXtra.cz se ale ozval také Tomáš. A na Janě nenechal nit suchou

"Je neskutečné, jakou má Jana drzost. Já, abych si také hodil s kostkami, řeknu pár věcí, které jistě Jana zapomněla zmínit. Je samozřejmé, že budu slizký, když Janě nevyšly plány," rozpovídal se naštvaný Tomáš a začal povídat o drogách.

"To, že již během výměny fetovala a lajny na stole byly častěji než jídlo a já musel do práce jen na půl směny, abych byl raději s dětmi doma... Tohle povídání vynechám. Nicméně by mne zajímalo, zda se Jana zmínila, že mi odcizila mobilní telefon, hotovost, stříbrný řetízek a jiné věci. Je pochopitelné, že po dávce pervitinu, láhvi Becherovky, vínu zamaskovaném v láhvi od mléka a 2 lexaurinech (ten třetí jsme s řidičem nalezli a vyhodili) si vše Jana nepamatuje. Ale moje ledvinka odjela do Německa s ní a koukejme, vrátila se o dost lehčí. Svědkem mi je celý štáb, kdy Jana tvrdila, že o ničem neví. Štáb pak nalezl můj mobilní telefon v útrobách jejího kufru. Volal jsem jí a ptal se, proč to udělala. Tvrdila, že neví, jak se tam dostal. Mobilní telefon mi pak dovezla její kamarádka. Zbytek věcí už ne. Dost smutné na někoho, kdo o druhém tvrdí, že je slizký," vypálil to bez obalu Tomáš.

"Myslím, že by se měla více věnovat svým dětem, protože to zatím nedělá. Vytvořit děti za účelem občanství a vyšších sociálních dávek v Německu dovede každý a může být ráda, že jí její exmanžel platí alimenty na obě děti. S jejich docházkou do školy a školky je to také pofidérní. Myslím, že by měla začít lépe fungovat jako matka, ne jen sdílet na sociálních sítích citáty," říká naštvaný Tomáš.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy