Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lajna 2: Hrouzkovi do života vstoupí žhavá manažerka hokejového týmu

Zdroj: Stream.cz
+ Další 2 fotografie
oblíbený seriál
Seriál Lajna se dočkal pokračování v podobě druhé série a slavnostní představení si nemohla nechat ujít hlavní postava trenér Hrouzek, kterého hraje Jiří Langmajer. Po jeho boku dorazily i dvě nové posily druhé série Michal Suchánek a Tereza Vilišová, jenž hrají kustoda Frantu a marketingovou ředitelku hokejového klubu. Mezi pozvanými se na premiéře objevil i hokejista Dominik Hašek.

„Abych pravdu řekl, druhá série se mi líbí ještě víc než ta první. Mohu slíbit, že opět nebude nouze o hlášky, které by se mohly zapsat divákům do paměti,“ pochvaluje si námět šéf hrané tvorby Daniel Strejc.

Luboš Hrouzek (Jiří Langmajer) se potom, co si získal srdce hráčů i lidí z Havířova, vrací do Slavie. Má ji zachránit v druhé nejvyšší soutěži, a to i přesto, že musel v minulosti z klubu za podivných okolností odejít. Ukazuje se, že za návratem do Slavie stojí ještě větší hokejový šílenec a autorita – Hrouzek starší (Stanislav Šárský). Z přesunu do Prahy je bez ohledu na okolnosti naprosto nadšená Deniska (Hana Vagnerová). Jak asi dopadne vzájemný zápas Slavie a Havířů?

Hodně se těšíme na výkon Michala Suchánka (54), který hraje kustoda týmu. Výraznou roli má také sympatická herečka Tereza Vilišová, která bude trenéra Hrouzka svádět.

Diváci se mohou těšit na druhou sérii z produkce Streamu od úterý 24. září na Televizeseznam.cz, kde se postupně objeví zdarma všech osm dílů.

Související články

Další články