Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Lafata je penis a Damková vulva, znělo v horších tvarech z ČT po derby! Video, které zdaleka není z Letné první!

Česká televize zřejmě definitivně pochopila, že improvizované studio pro přenosy ze stadionu na Letné není dobře umístěno v blízkosti sektoru pro vlajkonoše. Včerejší pozápasový rozhovor s Davidem Lafatou si totiž za rámeček nedá.

Že má režie problém, bylo zjevné už v úvodu, kdy na obraze běžela grafika a „Čapoun“ ji komentoval i s kulisou v podobě nespokojených slávistů, kteří po prohraném derby nepěkně skandovali ošklivá slovíčka, kterými častovali zejména hosta ve studiu Lafatu a šéfku rozhodčích Damkovou.

Namísto soudného střihu a ukončení přenosu však režie zvolila odvysílání živého rozhovoru s Lafatou, na jehož výsledek se podívejte ve videu. Moderátor jej musel stejně po dvou minutách ukončit a zbytek si všichni aktéři povědí u rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Sparta i ČT neřeší podobnou věc poprvé, své si onehdy vyslechl po zápase na stejném místě i Jaroslav Hřebík a není to bohužel jen o hostující zvěři z řad fanoušků. Být studio v opačném rohu u kotle Sparty a stát v něm Pavel Kuka, jistě by to dopadlo mnohem „lépe“.

Mohlo by vás zajímat

Další články