Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lady Gaga užívá antipsychotika! Léky mě drží při životě, říká zpěvačka

Lady Gaga má ráda výstřední modely.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Přiznání
Stefani Germanotta (34) alias Lady Gaga se přiznala, že bere antipsychotika. Slavná zpěvačka se o svých problémech rozpovídala v rádiovém pořadu Beats 1 na Apple Music. Prý nemůže bez léků normálně fungovat a vděčí jim za svůj život.

„Pro album Chromatica jsem napsala píseň 911, která je o lécích. Musím je užívat, protože nemohu ovládat, co můj mozek dělá. Musím brát prášky, aby takovým procesům zabránily,“ řekla Stefani Germanotta. Zpěvačka a herečka, která vystupuje pod pseudonymem Lady Gaga (34), už v minulosti několikrát připustila, že má mentální potíže.

„Vím, že mám mentální problémy, kvůli kterým někdy nedokážu fungovat jako člověk,“ svěřila se Lady Gaga. Za to může zřejmě to, že byla zpěvačka v 19 letech opakovaně znásilněna. Od té doby se potýká s posttraumatickým syndromem a zároveň ji stěžuje život fybromyalgie, což je chronický syndrom, který se projevuje bolestí a ztuhlostí svalů.

Byla na pokraji zhroucení

Kvůli jednomu takovému záchvatu, který byl extrémně silný, ji v minulosti museli převézt na pohotovost. Jak herečka uvedla, už několikrát byla na pokraji totálního zhroucení a v minulosti přiznala, že přemýšlela nad sebevraždou. Léky ji tak podle jejích slov doslova zachránily život.

„Uvědomuji si a chápu, že nejsem jediný člověk na světě, který takhle trpí. A vím také, že zrovna já mám ku*va štěstí. Jsem vděčná za to, co mám,“ řekla zpěvačka a dodala, že proto také založila v roce 2011 neziskovou organizaci Born This Way Foundation. Ta má pomáhat právě mladým lidem s psychickými problémy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy