Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Lady Gaga už není sama: Vášnivě se líbala s novým mužem

+ Dalších 10 fotografií
foto uvnitř
Miliony fanoušků po celém světě by si přály, aby se Lady Gaga (33) a její filmový kolega herec Bradley Cooper (44) dali dohromady. Nedávno byla ale zpěvačka vyfocena, jak se vášnivě líbá s neznámým mužem. O Bradleyho Coopera, který se nedávno rozešel s Irinou Shayk, však nešlo.

Zpěvačka Lady Gaga (33) byla načapána, jak se v restauraci vášnivě líbá s novým přítelem. Ačkoliv by si spousta fanoušků přála, aby byl novým partnerem zpěvačky právě fešák Bradley, nakonec vyšlo najevo, že se jedná o zvukaře Dana Hortona.

Spekulace o tom, jestli je mezi zpěvačkou a hercem něco víc, jsou tedy zřejmě u konce. I když, nikdy neříkej nikdy! Ti dva k sobě měli od natáčení společného projektu Zrodila se hvězda, opravdu blízko a když se provalilo, že herec už nežije s matkou jeho syna, ukrajinskou modelkou Irinou Shayk, vztahu dvou hvězd už vlastně nestálo nic v cestě.

Srdce Lady Gaga ale nyní zahořelo pro jiného muže. Budeme tedy doufat, že její nová láska s Danem už bude ta pravá. Zpěvačka má za sebou už několik rozchodů. V únoru se rozešla se svým snoubencem Christianem Carinou a podle zpěvaččina okolí rozchod popovou divu velmi zasáhl.

Mohlo by vás zajímat

Další články