Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Lady Gaga už má fakt dost: Do Paříže přišla v převleku za vánoční hvězdu a obtěžovala ostatní svým kostýmem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Americká hudební hvězda Lady Gaga (28) je místo svého zpěvu naživo (což by jako zpěvačka měla umět) proslulá svými kostýmy a tím, že například na pódium přiletí převlečená za vrtulník, pak ze sebe udělá housenku, vánoční stromek i s ozdobami nebo nábytek z Ikey

Těžko už může něčím překvapit, ale pořád tu ještě existuje jedna možnost, a to naštvat co nejvíc lidí ve svém okolí. Třeba tím, že se převleče za vánoční hvězdu a jde na večírek v tak obtěžujícím kostýmu, že její akční rádius je deset kilometrů!

Tohle je věc vhodná pro sociofobiky, kteří mají hrůzu z toho, že se kolem nich někdo omotával. Lady Gaga si ale jako královna sobců nedělala nic z toho, že by tam mohla dvaceti lidem najednou vypíchnout oko nebo jim vrazit molitanový bodec do břicha, prostě princezna přišla a vy všichni se kliďte stranou.

I když "přišla" se ani tak nedá říct. Lady Gaga v tom samozřejmě nemohla ani chodit, což je patrno z jejího hodně zoufalého výrazu ve tváři, který v desítkách sekvencích zachytil potměšilý fotograf. Nejspíš se u toho musel královsky bavit.

Nic vám tak neprosvětlí den jako blbost jiných.

Související články

Další články