Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Lady Gaga ukázala nového přítele: Michael Polansky je boháč se srdcem ze zlata

Zdroj: Instagram/@ladygaga
+ Dalších 11 fotografií
láska
Lady Gaga (33) se už dlouhou dobu ukazovala po boku nového muže, až nyní ale na Instagramu vztah oficiálně potvrdila. Michael Polansky (42) je skutečně dobrá partie - pohledný boháč se srdcem ze zlata.

Lady Gaga a Michael Polansky tvoří pár už několik týdnů, až nyní však zpěvačka svého přítele ukázala na Instagramu a vztah tak oficiálně potvrdila. V jejím životě figurovalo už několik mužů, s některými byla dokonce i zasnoubená, žádný z nich ale rozhodně nebyl tak dobrým úlovkem.

Michael Polansky po kontroverzní krásce rozhodně nezatoužil kvůli její slávě či penězům – jeho jméno je především Američanům moc dobře známé a jeho peněženka je naditá. Polansky je totiž generální ředitel společnosti Parker Group zastřešující charitativní iniciativy a řídí i institut imunoterapie rakoviny, který sponzoruje výzkumy léčebných metod této zákeřné nemoci.

Podle informací deníku Harper's Bazaar vystudoval Polansky aplikovanou matematiku a počítačové vědy na Harvardu, kde promoval v roce 2006. Jde tedy o velmi vzdělaného člověka, který se navíc rozhodl zasvětit život pomoci druhým.

První poprask

Poprvé Lady Gaga způsobila poprask hned na počátku roku 2020. Tehdy byla s novým přítelem nafocena na silvestrovském večírku, kde hrdličky vzájemnými polibky a dotyky rozhodně nešetřily. Tehdy ale nikdo netušil, kdo tajemný muž po zpěvaččině boku vlastně je.

Související články

Další články