Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Lady Gaga trpí bolestivou nemocí: V ohrožení je její kariéra i život

Lady Gaga: V ohrožení života, trpí fibromyalgií
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Nemoc

Zpěvačka a herečka Lady Gaga (36) se bojí o svou kariéru. Během koncertu na stadionu Tottenham Hotspur v Londýně prozradila publiku, že trpí bolestivou nemocí fibromyalgií, jak uvedl server Daily Mail. Slavná zpěvačka zdravotní trable potvrdila už v roce 2018 a nyní se jí bolesti vrátily. 

Rodačka z New Yorku měla zdravotní problémy už v roce 2018. V tu dobu měla vystupovat ve Velké Británii. Koncerty však zrušila kvůli vážnému zdravotnímu stavu, který zahrnoval rozsáhlou muskuloskeletální bolest, doprovázenou únavou, problémy s pamětí, nespavostí a proměnami nálad. Teď se jí bolesti vrátily.

Veřejná omluva

V rámci jejího turné The Chromatica Ball na koncertu, který se konal minulý pátek v Londýně, se zpěvačka zdržela na jevišti a promluvila k publiku. "Před pár lety jsem tu měla být, a nemohla jsem přijet. Zrušili jsme Chromatica Ball, protože došlo ke globální pandemii. Ale musím se omluvit i za něco jiného. Pár let předtím jsem tady musela zrušit vystoupení, protože už jsem nemohla. A je mi to líto. Omlouvám se, že jsem ty koncerty zmeškala," svěřila se Lady Gaga, jak uvádí server Daily Mail.

Autorka singlu Bad Romance v roce 2018 zrušila přes deset koncertů. Měla vystoupit například v Londýně, Manchesteru, Paříži a dalších městech. Jako důvod zrušení uvedla "obrovskou bolest". Fibromyalgie je chronický muskuloskeletální syndrom nezánětlivého charakteru, pro který je typická plošná bolest a ztuhlost končetin. Kromě generalizované bolesti, která znemožňuje běžnou činnost těla, se objevuje řada symptomů jako například poruchy spánku a paměti, deprese nebo prudké změny nálad.

Lady Gaga zatím své turné neruší. Nyní se zatím stále drží, ale bolesti se jí začínají pomalu, ale jistě vracet. "Bojím se, že to nezvládnu," přiznala pro deník The Sun. Další koncert má zpěvačka dnes ve Washingtonu DC.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy