Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Lady Gaga nezvládla svoji prohru ukočírovat: Diamanty k ničemu a ztuhlý úsměv na tváři!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
oscars 2019
Celý Hollywood je na nohou a slaví. Slavnostní předávání cen americké filmové akademie si užíval tentokrát snad každý, až na Lady Gagu (32). Zpěvačka a herečka si ze všeho nejvíce přála odnést zlatou sošku za film Zrodila se hvězda. Lady Gaga se na předávání ověnčila diamantovými šperky, ale bylo jí to k ničemu. Její ztuhlý úsměv na tváři po prohře byl nepřehlédnutelný.

Největší zklamání letošních Oscarů zažívala Lady Gaga (32). Zpěvačka a herečka do poslední chvíle doufala, že získá zlatou sošku za film Zrodila se hvězda. To se nakonec nestalo a i její herecký kolega Bradley Cooper odcházel s prázdnou.

Lady Gaga byla na předávání ale opravdu nepřehlédnutelná. Na červený koberec vynesla překrásné diamantové šperky, které ve filmu Snídaně u Tiffanyho měla na sobě Audrey Hepburn. Bylo jí to ale úplně k ničemu.

Zpěvačka a herečka nedokázala ukočírovat své emoce a zklamání na ní bylo evidentní. Prvotní dobrá nálada a smích vystřídal pořádně ztuhlý obličej a smutek. Film Zrodila se hvězda si sice odnesl cenu za nejlepší píseň Shallow, ale s tím tak nějak každý počítal.

Související články

Další články