Královna extrémů a mimozemských převleků Lady Gaga (28) dost často vypadá jako chodící hmyz nebo doma složený vrtulník a za člověka je opravdu jen výjimečně, a to ještě v takových případech, kdy se použije retuš, proto nás překvapuje, že si dokázala najít partnera, který na rozdíl od ní vypadá docela obyčejně, a ještě s ním navíc uzavřela manželství.

Od někoho jejího kalibru bychom čekali, že se provdá za diamantovou sochu nosorožce nebo vstoupí do svazku s astrálními vlnami či tak něco, ale ona se nakonec rozhodla pro obyčejného člověka.

Taylor Kinney (33), americký model a příležitostný herec, vypadá vedle své manželky jako ztracený syn, protože i když je o pět let starší než Lady Gaga, zpěvačka se dokáže vždycky tak vymaškarádit, že se jí pak horko těžko hádá čtyřicet, v tom horším případě i to, zda je vůbec žena.

Nemůžeme se dočkat, až páreček oznámí svého prvního potomka, jsme totiž zvědavi, jestli až se to narodí, to bude opravdu vypadat jako dítě. Když se podíváme na maminku, trochu o tom dost často pochybujeme…