Módní a hudební vizionářka Lady Gaga (27) venku autem normálně nejezdí, protože auto je většinová zábava pro unifikované masy bez špetky smyslu pro originalitu. Po ulici se proto nejčastěji pohybuje s podpěrou pěti až šesti asistentů zabalených do celofánového fiží, jelikož na nohou nosívá místo bot zvířecí nohy a na hlavě výřez z kapoty starého školního autobusu.

Jenže teď se stala nevídaná věc, Lady Gaga poprvé jela autem (klasicky na místě spolujezdce) a byla z toho tak paf, že se celou dobu tvářila jako Jiří Pomeje, když o něm někdo napíše, že je herec. Vzrušením byla zpěvačka tak bez sebe, že si doma v nervozitě dala na hlavu místo klasické paruky obří tupé na ohanbí, obvykle používané na natáčení pornofilmů ve stylu 70. let.

Během cesty bylo vidět, že Gaga úplně přesně netuší, jak se autem normálně jezdí, kde se má držet a kam se má dívat. Řidič ji mimochodem vezl do studia natáčet její nové album Artpop, které má změnit hudební historii a zřejmě tak definitivně vyvrátí zkazky o tom, že Lady Gaga je jen virální reklamou na firmu zabývající se recyklací odpadu.