Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Lady Gaga brala v životě tolik drog, až o tom musel její kamarád napsat knihu

Lady Gaga někdy v životě brala drogy? Nás v redakci to naprosto šokovalo.
+ Další fotografie

Všichni geniální umělci brali za svého života drogy. Elvis, Marilyn, Jim Morrison, Amy Winehouse a desítky dalších. Snad i proto pod jejich rukama vznikalo neuvěřitelné dílo, které přežije několik generací. Proto je pro nás šok, že drogy brala i Lady Gaga (27), jejíž tvorba a vizáž působí jako mix pošahaných fotek a videí z Mimibazaru.

Blízký přítel Lady Gaga o ní napsal knihu, a udělal to z čiré lásky a přátelství k ní, vůbec ne proto, aby vydělal peníze na její slávě. V knize vypráví historky o tom, jak Lady Gaga na univerzitě drhla bílý prášek z koberce a po následném ochutnání zklamaně zkonstatovala, že to bohužel není kokain.

Kdyby fanoušci Lady Gaga uměli číst, jistě by kniha Brendana Jay Sullivana slavila obrovský úspěch. Odhalení o tom, že drogy bere žena, která vypadá jako potomek Daniela Nekonečného a Jany Kratochvílové a s včelím úlem v popelnici nalepeným na hlavě zpívá, že už se tak narodila, je opravdu nečekané.

Mohlo by vás zajímat

Další články