Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Lady Gaga a Bradley Cooper: Příběh filmové romance, která přešla v realitu

+ Dalších 14 fotografií
láska
Americký herec Bradley Cooper (44) a zpěvačka Stefani Joanne Angelina Germanotta, světu známá pod pseudonymem Lady Gaga (33), měli podle amerického bulváru In Touch zpečetit svůj vztah společným bydlením v Cooperově domě. Ačkoliv se ani jeden z nich zatím nevyjádřil k otázce svého, dle amerických médií, postupujícího vztahu, fanoušci se radují. Jako pár si je zamilovali už díky snímku Zrodila se hvězda, který tyto známé tváře navždy spojil.

Snímek Zrodila se hvězda se stal v říjnu 2018 hitem kinosálů po celém světě. Ačkoliv jde už o čtvrtý snímek se stejným názvem a velmi podobným příběhem, až tento se stal hitem a dokázal si získat místo v srdci milionů diváků. Způsobil to nejen soundtrack Shallow, který dlouho obsazoval první příčky hitparád, ale i věrohodnost hereckých výkonů Bradleyho Coopera a Lady Gaga, jejichž lásku jim diváci skutečně věřili.

Jen málokdo může zapomenout na to, jak se k sobě Cooper a Gaga měli na společenských akcích. Na předávání cen Oscar společně zazpívali píseň Shallow a během vystoupení vypadali jako skutečný zamilovaný pár. Z hlediště všemu přihlížela Bradleyho přítelkyně Irina Shayk, jejíž výraz mluvil za vše. Jen málokdo nepojal podezření, že spekulace o vztahu dvou umělců jsou pravdivé.

Příval fanoušků, kteří si přáli, aby se Lady Gaga a Cooper dali skutečně dohromady, byl obrovský a pro jejich partnery téměř neúnosný. Zpěvačka se začátkem roku 2019 rozešla se svým přítelem Christianem Carinem a jen před necelými dvěma měsíci svět obletěla zpráva, že vztah Bradleyho Coopera a modelky Iriny Shayk, s níž má dcerku Leu, je taktéž u konce. To dalo fanouškům další záminku si myslet, že jejich přání bylo splněno.

Jen před pár dny americký plátek In Touch informoval o tom, že zdroj z okolí Bradleyho Coopera a Lady Gaga prozradil, že se zpěvačka nastěhovala do hercova domu. Ačkoliv prý nechtějí další kroky v jejich vztahu jakkoliv uspěchat, rádi by se jednoho dne oddali a pořídili si miminko. Zda zdroj hovoří pravdu je stále otázkou, nicméně veškeré okolnosti, jako očividná blízkost a rozchody s partnery, nasvědčují tomu, že nelže. Na oficiální vyjádření si ale musí fanoušci tohoto páru počkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články