Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Lady Dee se ukázala po porodu poprvé v plavkách: Takhle vyšpulila své pevné pozadí

Lady Dee se pochlubila tělem v plavkách.
Zdroj: foto Lady Dee / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
galerie

Bývalá herečka z filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová alias Lady Dee (23) se poprvé od porodu rozkošné holčičky pochlubila svým tělem v plavkách. V době těhotenství měla nahoře dvacet kilogramů, dnes je těžké uvěřit, že se stala maminkou teprve před čtyřmi měsíci.

"Zkouším si doma, co si vezmu s sebou k moři na dovču. Tohle teda beru," uvedla bývalá česká pornoherečka Lady Dee ke snímku v plavkách, kde vynikla i její postava, kterou má čtyři měsíce po porodu své dcery skutečně perfektní. Před několika měsíci se pro eXtra.cz svěřila, že během těhotenství přibrala dvacet kilogramů. "Kolik mám dole, to nevím, protože se mi rozbila váha," prozradila.

Lady Dee: Chceme další dítě

Dceru s mexickými kořeny přivedla na svět se svým partnerem Omarem, který je dle Drahomíry skvělým tatínkem. A tak se není čemu divit, že si jej chce vzít za manžela, a dokonce ví, že by chtěli i druhé miminko. "Chceme ještě další dítě, ale to až přibližně za tři roky," prozradila společně s detaily veselky, ač ještě čeká na žádost o ruku.

"Svatbu plánujeme. Původně to mělo být tak, že jsme měli mít svatbu a až pak dítě. Ale to se nějak nepovedlo. Svatba bude příští rok, ale na žádost o ruku pořád čekám. Představu o svatebních šatech ještě nemám. Všechno se uvidí," řekla.

V galerii se podívejte, jak to Lady Dee jako mamince sluší.


Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy