Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Lady Dee se po porodu svěřila s intimním tajemstvím: Nechápu, co se to stalo s mým tělem, říká

Lady Dee prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
problém

Bývalá herečka z filmů pro dospělé Lady Dee (23) nedávno porodila svému snoubenci Omarovi (37) nádhernou holčičku, která má mexické kořeny. Lady Dee se pár týdnů po porodu ukázala na veřejnosti a promluvila pro eXtra.cz o porodu. Nyní se ale na sociálních sítích svěřila, že si od porodu pochvaluje jednu důležitou věc. 

Drahomíra Jůzová, známá především jako herečka z filmů pro dospělé Lady Dee, se před pár týdny stala poprvé maminkou.

Svému budoucímu manželu Omarovi porodila dcerku a nadobro sekla s natáčením porna. Nyní se věnuje hlavně mateřství, a pokud čas dovolí, pohybuje se stále v pornobranži, ale nyní za kamerou.

Ještě v šestinedělí se Lady Dee s partnerem objevila na veřejnosti a ohromně jí to slušelo. "Během těhotenství jsem přibrala dvacet kilo a kolik mám dole, to nevím, protože se mi rozbila váha," řekla tehdy eXtra.cz.

"Malá je strašně hodná. Mám fakt štěstí. V noci se krásně vyspím a malá se sama probudí na jídlo," pochvalovala si novopečená maminka.

Lady Dee se také svěřila, že porod byl skutečně zážitek, a ne zrovna v nejpozitivnějším slova smyslu.

"Praskla mi voda v půl druhé odpoledne a ve tři čtvrtě na jedenáct byla už malá na světě. Bylo to strašné. Neměla jsem epidural a bolelo to skutečně strašně moc. Chceme ještě další dítě, ale to až přibližně za tři roky," řekla.

Lady Dee: Co se to stalo s mým tělem?

Lady se na sociálních sítích svěřila, že si od porodu pochvaluje jednu důležitou věc. "Nevím jak ostatní matky, ale co jsem porodila, tak se dokážu rychle udělat a mít několik oragsmů. Klidně i 5 za 15 minut. Nechápu, co se to stalo s mým tělem," napsala pobaveně.

Lady Dee si momentálně užívá naplno svého rodinného života, ale na práci také nezapomíná. S Omarem nyní plánují svatbu a poté někdy by mohl přijít na řadu další potomek.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy