Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Lady Dee promluvila o svých zkušenostech s obézními milenkami: Takovou nálož jste nečekali!

Drahomíra má ohledně tlustých holek jasno!
+ Dalších 5 fotografií
Nejmladší české pornoherečce Drahomíře Jůzové sice ještě není ani 20 let, ale i tak má zkušenosti náruživé čtyřicátnice. Není proto divu, už může v sexu radit nebo říkat, jak to ve skutečnosti funguje. Zrovna nedávno analyzovala sexuální vztahy mužů a obézních žen.

Takže jak to vidí Lady Dee? „Většina chlapů má tlusté milenky. Jen to bohužel nepřiznají, protože se stydí a nikam s ní taky nejdou, protože se také stydí. Každého chlapa přece také rajcují krásné obézní ženy. Není na tom nic špatného, normální věc!“ rozpovídala se Drahomíra a její fanoušci se už těší, že si brzy střihne žhavou scénu s nějakou sexy baculkou.

„Nechápu, proč někteří kluci odsuzují tlusté holky. Některé dívky za to nemůžou, že jsou trošku tlusté, ale zase jsou krásné a hodné,“ uzavírá Lady Dee, která se ve světě, který přeje hlavně hubeným holkám, zastává těch „nedokonalých“.

Takže vzkaz od Drahomíry je jasný: Vytáhněte svou boubelku konečně z ložnice i na večeři. Vždyť na holku s apetitem se dívá líp než na vychrtlinu, která se bojí sníst i okurku!

Mohlo by vás zajímat

Další články