Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Lady Dee o divokých mejdanech s Dominikem Ferim: Jak se choval a co zkoušel na ni

Lady Dee o divokých mejdanech s Dominikem Ferim: Jak se choval a co zkoušel na ni
Zdroj: Se souhlasem D. Jůzové / koláž eXtra
+ Další fotografie
odpověď

Dominik Feri (24) čelí obviněním několika žen ze sexuálního zneužití. Jejich svědectví přinesl Deník N a portál A2larm. Veškerá obvinění Feri odmítá, slovo mejdan pro něj ale rozhodně není neznámý pojem, ba dokonce byl i sám několikrát pořadatelem. Hostem jedné z jeho divokých oslav v době, kdy byl teplickým zastupitelem, byla i bývalá pornoherečka Lady Dee (23), která pro redakci eXtra prozradila, co si o kauze myslí a jak se Feri na akcích choval.

Svědectví dívek, které měl poslanec Dominik Feri sexuálně zneužít, poskytly redakce Deníku N a A2larmu. Některé ze studentek tvrdí, že je donutil k sexu i přes jejich výslovné odmítnutí. Studentku Petru měl zatáhnout do pokoje, kde zabarikádoval dveře. "Opakovala jsem, že s ním sex mít nechci, a žádala ho, ať se svým nátlakem a fyzickým dobýváním přestane. Utrhl se na mě, ať prý držím hubu a už nic neříkám, a pak se na mě vrhl a měl se mnou sex navzdory opakovanému nesouhlasu. Zůstala jsem jako opařená a nedokázala se ani pohnout, byla jsem paralyzovaná," uvedla dívka.

Petra a Markéta obvinily Feriho

Další ze studentek, Markéta, měla prožít podobně hrůznou zkušenost v koupelně. "Vlezl ke mně do sprchy a začal se nevybíravě dožadovat sexu. Tlačil na mě. Nemohla jsem odejít, protože mi zatarasil cestu. Pořád mi opakoval, že to bude jenom trochu, že to bude jen chvíli, a moje odmítání ho vůbec nezajímalo," svěřila se.

Veškerá obvinění Feri zásadně odmítá. Složil ale svůj mandát a nebude kandidovat ani v podzimních volbách. O rozhodnutí informoval na svém Instagramu.

Mejdan s Lady Dee: Co o Ferim řekla?

Divoké večírky nejsou pro Dominika Feriho žádnou neprobádanou oblastí. Několika podařených mejdanů, které občas pořádal i sám Feri, se zúčastnila i bývalá hvězda filmů pro dospělé Lady Dee, vlastním jménem Drahomíra Jůzová, která pro eXtra.cz popsala, jak Feri na akcích vystupoval a zda si myslí, že by mohl skutečně nějakou dívku sexuálně zneužít. "Ano, s Dominikem jsem občas na nějaké party byla, ale nikdy bych neřekla, že by mohl dívky zneužít. Je to normální kluk a nemyslím si, že by tohle dělal. Nezdá se mi to. Na mě nikdy nic nezkoušel, byl slušný a myslím si, že jsou to výmysly," uvedla.

Obviněními Dominika Feriho ze sexuálních zneužití dívek se nyní zabývá i policie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy