Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lady Dee má nového přítele: Na peníze nekoukám, o majetek mi nejde

Lady Dee má nového přítele: Na peníze nekoukám, o majetek mi nejde
Zdroj: instagram
+ Dalších 13 fotografií
je zamilovaná
Určitě vás zajímá, jako to mají herečky z filmů pro dospělé v soukromém životě. Před kamerou poznávají zajímavé muže. A co doma? Slavná česká herečka Drahomíra Jůzová (23), která v branži vystupuje jako Lady Dee, se pochlubila, že má nového partnera.

Známá česká herečka Lady Dee se během koronavirové krize rozhodně nenudila. Během karantény vyměnila životního partnera. Vztah s pohledným Mexičanem skončil pár týdnů před svatbou.

"On odjel domů, když se zavíraly hranice. Ještě to stihl. Já na něj chtěla počkat a čekala, až zase bude možné cestovat. Jenže on se odmlčel. Já byla zavřená sama doma, dodržovala jsem karanténu a začalo mi docházet, že není pro mě tou skutečnou oporou. Nerozešli jsme se ve zlém, ale najednou mi došlo, že už čekat nechci," říká Drahomíra, která sama dlouho nezůstala.

Pravý gentleman

"Mám nového přítele, je to pravda. Vaše informace jsou správné a nechápu, že jste to zase vyšťourali. Na vztahu mi hodně záleží a rozhodně teď není doba na to, abych s ním vyrazila někam ven. Na to bude času dost. Jen prozradím, že nepochází z České republiky a je mu 37 let," řekla na úvod Lady Dee a bylo vidět, že si svou lásku hodně střeží. Když jsme se ptali na majetkové poměry, tak Drahomíra přeci jen něco pustila ven.

"Já ani nevím, zda je bohatý. Já majetek neřeším. Na to jsou jiné expertky. Mně jde o to, aby mi s chlapem bylo dobře a uměl to v ložnici. A toto je skutečně gentleman a já teď opravdu cítím, že je to ten pravý. Takže se nebojím přiznat, že si umím představit, jak máme dvě děti a jsme spolu už pořád," uvedla zamilovaná pornoherečka.

Drahuška přiznala, že roli pro ni hraje i to, jak je muž zdatný v posteli. "On je vážně hodně dobrý. A věřte mi, že toto fakt posoudit umím. Je to hlavně o tom, co chlap umí a jak se partnerce věnuje," uzavřela Drahomíra.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy