Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Lady Dee exkluzivně o těhotenství: Už vybíráme jména, chtěli bychom spíše chlapečka

Lady Dee exkluzivně o těhotenství: Už vybíráme jména, chtěli bychom spíše chlapečka
Zdroj: archiv Lady Dee
+ Dalších 8 fotografií
budoucí maminka
V pondělí se bývalá herečka z filmů pro dospělé Lady Dee neboli Drahomíra Jůzová pochlubila radostnou novinou. S partnerem Omarem čekají miminko. Budoucí maminka exkluzivně pro eXtra.cz promluvila o těhotenství i o plánech do budoucna.

Lady Dee sice plánovala založit rodinu až za dva roky, nyní je ale vše jinak. Bývalá pornoherečka Drahomíra Jůzová se co nevidět stane maminkou. "Jsem v druhém měsíci, za chvíli budu ve třetím," prozradila eXtra.cz Drahomíra, která několik měsíců chodí s Mexičanem Omarem.

Pohlaví sice budoucí rodiče ještě neznají, už teď ale mají jasno, jaké by si přáli. "S přítelem bychom chtěli chlapečka," svěřila se Lady Dee s tím, že už přemýšlejí, jak se jejich potomek bude jmenovat. "Pořád se nemůžeme úplně rozhodnout. Určitě mu nechceme dávat české jméno. Chci nějaké zajímavé," objasnila Drahomíra s tím, že uvažují nad mexickým jménem, budoucí maminka by ale chtěla spíš americké.

Mimo jiné prozradila, jak se o těhotenství dozvěděl její partner Omar. "Čtrnáct dní mě bolelo v podbřišku, zvětšila se mi prsa a nedostala jsem měsíčky. Tak jsem si udělala test. Na záchod se mnou šel i přítel, aby náhodou něco nepropásl," zasmála se sympatická tmavovláska, která nyní pracuje na platformě OnlyFans.

S příchodem miminka se chtějí partneři přestěhovat, aby měli více prostoru. "Chceme se přestěhovat do většího apartmánu, penthousu nebo baráčku. Už máme něco vyhlídnuté," dodala Drahomíra.

Související články

Další články