Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Laduška z Like House ukázala otce: Toho soud poslal do vězení za vraždu bratrance

Laduška z Like House: Ukázala otce odsouzeného za vraždu
Zdroj: Se souhlasem Lada Horová
+ Dalších 5 fotografií
rodina

Mladá influencerka Lada Horová alias Laduška, kterou lidé znají především z reality show Like House, se poprvé pochlubila svým otcem. Ačkoli Lada na své sociální sítě sdílí zkrátka vše, od svého vztahu po svou rodinu, svého tatínka nikdy veřejnosti neprezentovala. Až doposud. Nejspíše mezi nimi nepanovaly nejlepší vztahy, dle deníku.cz totiž Dalibor Hora seděl za vraždu. 

Ladu Horovou si mnozí pamatují z historicky první série reality show Like House, kterou před časem vysílala TV Prima. Mladá influencerka se od té doby v televizi objevila ještě jednou, a to jako účastnice pořadu Like Haf. V minulosti byla taktéž často spojována s Adamem Kajumim, se kterým natáčeli společný obsah pro své fanoušky, jiný vztah než přátelský však nikdy nepotvrdili.

Rodinu ukazuje pořád, otce však poprvé

Lada patří mezi nejznámější influencerky na české scéně a na sociálních sítích je tak přirozeně dost aktivní. Na rozdíl od valné většiny svých "kolegů" si ale soukromí příliš nehýčká a se svými fanoušky sdílí téměř každý moment svého života. Netají se vztahem ani svou rodinou. Svého otce ale ukázala nyní úplně poprvé.

“Oficiálně první fotka s Tátou na mém ig,” napsala pod společný snímek.

Laduščin otec seděl za vraždu

Se svým otcem se Lada dosud nejspíše vůbec nestýkala, za čímž by mohla stát jeho temná minulost. Jak totiž informuje Deník.cz, Dalibor Hora si odseděl několik měsíců ve vězení. Tam ho soud poslal za vraždu bratrance. Tragédie se stala v roce 2007. "Devětadvacetiletý muž byl 10. března 2007 nalezen v nočních hodinách mrtev v jednom z bytů na bystřickém Masarykově náměstí. Příčinou jeho smrti byl podle lékařů průstřel srdce," informoval tenkrát Deník. Dalibor Hora svou vinu odmítal.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy