Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Laduška z Like Haf bez dechu a v záchvatu křečí: Je na tom zle, jsem strachy bez sebe, řekla eXtra.cz její matka

Laduška z Like Haf bez dechu a v záchvatu křečí, říká její matka
Zdroj: Se souhlasem Lady Kašparové/Lady Horové/koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
REAKCE

Jak redakce eXtra.cz již informovala, soutěžící Laduška (20) z Like Haf nesnesla tlak, kterému musela čelit kvůli svým dřívějším zvláštním manévrům s pejskem Tedíkem, a přímo ve vile zkolabovala. Redakce eXtra.cz hovořila s její matkou Ladou Horovou starší. Ta má o ni velký strach a přemýšlí, jestli ji k "sesypání" nedohnala televize. Odpověděl i zástupce Primy.

Laduška po kolapsu: Nemohla dýchat, dusila se

Influencerku Ladu Horovou alias Ladušku někteří obviňují, že si do reality show Like Haf vzala pejska, kterého podle nich předtím dlouhodobě „zapomněla“ u kamarádky. Jako by se ho zbavila. I když se pak bránila tím, že šlo o dlouhodobé hlídání, ze kterého se jí pak dlouho nedařilo Tedíka získat zpátky, pro řadu diváků byl oheň na střeše a plamen nepřátelství byl zažehnán.

Ve vile se v posledním týdnu nemluvilo téměř o ničem jiném, dnes dokonce dorazil přes štáb jakýsi srdceryvný dopis rodiny „hlídačky“.

Lada nával emocí ze situace nakonec už po všem tom rozebírání neunesla, složila se a produkce jí musela zavolat záchranku.

Redakce eXtra.cz nyní hovořila s její matkou, která je strachy bez sebe.

Laduška je na tom fakt špatně. Jsem z toho na nervy. Teď mají ona i její přítel vypnutý mobil a já nevím, jak na tom momentálně je. Nejdřív volala babičce, protože je zdravotní sestra. Vím, že ji pak odvezla rychlá, protože jí bylo strašně zle. Co mi říkal její přítel, přestala skoro mluvit, jen jsem ji slyšela, jak ztěžka říkala: ‚Nemůžu dýchat, dusím se,‘ a měla strašné křeče. Nemohla se pomalu ani pohnout. Naposledy vím, že doktoři jí sháněli psychiatra,“ sdělila eXtra.cz Lada Horová starší.

„Trápí mě to. Je to přece jen moje dcera, mám tu malé nemocné miminko, jsme bez auta a drásá mě, že jí nemůžu jako máma nijak pomoci,“ uvedla.

Deptání od Primy?

Pravděpodobně to mělo být kvůli nátlaku při natáčení. Nevím samozřejmě dopodrobna, co se stalo, ale vůbec se mi to nelíbí, protože Laduška několikrát opakovala, že už to dál s tím pejskem řešit nebude. Předtím vydala prohlášení, že Teddy je doma, vysypala si popel na hlavu. Ví, že o něj měla víc bojovat, když jí ho kamarádka nechtěla vrátit. Chápe, že udělala chybu, ale je jí přece dvacet, to člověk řeší tolik věcí, třeba lásky, a dělá tolik bot…

Jenže z Primy v tom pořád jedou dál, i když je to už dávno uzavřené téma. Pořád do toho šťourají. Pravděpodobně právě kvůli tomu, že takhle do Ladušky pořád jeli, tak to psychicky neustála. Vždyť je to mladá dvacetiletá holka. Nedivím se, že z toho psychicky zhroutila. To ji chtějí zničit? Myslela jsem, že to bude fajn show,“ neskrývá maminka Ladušky své zklamání.

TV Prima jsme se zeptali, jestli se skutečně mohlo stát, že by někdo z produkce dívku záměrně psychicky deptal. V odpovědi přišel update jejího stavu.

„Chápeme, že má maminka o Ladušku starost. Nicméně vám můžeme potvrdit, že se nám Laduška ozvala a sdělila nám, že už se cítí lépe. Na její vyslovené přání počítáme s tím, že zítra opět nastoupí do vily,“ reagoval kreativní producent Pavel Nosek.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy