Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Laduška (18) z Like House se zasnoubila? O ruku ji měl požádat o deset let starší raper!

S raperem již netvoří pár.
Zdroj: foto Lady Horové
+ Další 2 fotografie
Zasnoubení?

Lada Horová (18) alias Laduška je nejvíce známá svou účastí v reality show Like House, která se vysílala tři měsíce na Primě. Show už skončila a Laduška si nyní užívá dovolenou na Mallorce se svým přítelem, kterého poznala právě během natáčení. Je o deset let starší než ona a podle posledního stories na Instagramu se zdá, že se ti dva zasnoubili!

Influencerka Lada Horová, která je na internetu známá pod přezdívkou Laduška, přidala na své sociální sítě velmi spekulativní příspěvek. Sdílela totiž video, na němž má na ruce zásnubní prsten a označila u toho svého přítele, rapera Kryštofa Peukera z kapely ATMO Music.

Pár sice dělí desetiletý věkový rozdíl, ale jak se zdá, ani jednomu z nich to nevadí. Poznali se při natáčení reality show Like House, která se vysílala od 19. dubna do 2. července, kam Peuker přišel společně s dalším raperem Sebastianem Navrátilem. Zúčastnili se jednoho natáčecího dne, kde to mezi ním a Laduškou zřejmě pořádně zajiskřilo.

Kde je pravda?

Jestli se ale ti dva doopravdy zasnoubili nebo se jedná jen o obyčejný prsten a Laduška tím akorát chtěla vzbudit poprask, zatím není známo. Laduška si s přítelem momentálně užívá dovolenou na Mallorce, odkud také přidává nespočet příspěvků na své sociální sítě.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy