Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Láduje do sebe sladké a postavu má lepší než dvacítky! Jak to Andrea Verešová dělá?

+ Dalších 53 fotografií
Andrea Verešová si nenechala ujít středeční akci v pražské restauraci, kde pogratulovala kokosovým pralinkám k pětadvacátým narozeninám. Celým slavnostním večerem provázel Jakub Prachař. Modelka mladistvým vzhledem zastínila své mnohem mladší kolegyně. Co na sebe práskla?

Modelka Andrea Verešová (36) je neskutečný nezmar. Kromě toho, že se věnuje svým dětem, modelingu, charitě, chodí na všemožné večírky, tak v současné době se připravuje na natáčení slovenské verze Pevnosti Boyard.

„Těším se na Pevnost Boyard, je to pro mě taková výzva a hlavně budeme vybírat peníze pro potřebné děti. Ovšem nebudu prozrazovat, z čeho mám největší fóbii, protože jsem slyšela, že když to dotyčný řekne, tak to v soutěži také dostane,“ prozradila Andrea.

Andrea na večírku přiznala, že i ona občas hřeší a kokosové pralince zkrátka neodolá. Celým večerem provázel Jakub Prachař (33), který byl na pódiu neskutečně vtipný, ale sotva z něj slezl, tak všechen jeho elán a nadšení jaksi vymizely.

I když Verešová nepatří už mezi nejmladší modelky, tak svým vzhledem a pozitivním přístupem zastínila kdejaké dvacetileté kolegyně.

Související články

Další články