Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Laďka Něrgešová pro eXtra.cz promluvila o rozvodu: Myslela hlavně na děti!

Od moderování si dá chvíli pauzu.
+ Další 4 fotografie
Oblíbené moderátorky se diváci nemohli dočkat. Laďka Něrgešová (42) po mateřské naskočila do Top Star magazínu s energií jí vlastní. Její věčný úsměv ale nebude zřejmě opravdový. Dvojnásobná maminka se totiž rozvádí se svým manželem, novinářem Jaroslavem Pleslem (43). Možná proto je poslední dobou úplně průhledná. Nervové vypětí dělá své.

Laďka Něrgešová se po mateřské dovolené vrátila jako moderátorka do Top Star magazínu. Věčně pozitivní Laďka má teď ale zřejmě v duši smutek, jelikož se rozvádí se svým manželem Jaroslavem Pleslem (43), se kterým má dvě děti, devítiletého syna Adama a dvaadvacetiměsíční dceru Medu.

Něrgešová se dalekosáhle vyjadřovat nechtěla. „S ohledem na rodinu jsem se k tomu dlouho nechtěla vyjadřovat. Je to hodně citlivé kvůli dětem,“ uvedla pro eXtra.cz.

O rozvodu se spekulovalo už několik týdnů. Potvrdili to i její kolegové na Primě. Něrgešová nechtěla rozpad manželství medializovat kvůli dětem.

Laďka Něrgešová se proslavila jako moderátorka všeho možného. S Ondřejem Brzobohatým například uváděla vůbec první řadu SuperStar v roce 2004, provázela také reality show Farmář hledá ženu.

Mohlo by vás zajímat

Další články