Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Laďka Něrgešová na kolenou: Oči plné slz! Do manželství vstoupil někdo třetí

Laďka napsala vyjádření na svůj Instagram.
+ Dalších 5 fotografií
Rozvod ji zlomil! Laďka Něrgešová (42) ukončila manželství s novinářem Jaroslavem Pleslem (45) a teprve teď jí začíná docházet, že život může být i nespravedlivý... Jejich lásku nezachránilo ani narození druhého dítěte. Teď moderátorka zveřejnila svá slova plná bolesti... A podle našich informací v tom sehrál roli někdo třetí.

Laďka zažívá obří bolest. Krachlo jí manželství, které původně působilo jako to z pohádky. Jenže život někdy rozdá špatné karty… „…jsou věci, o kterých se nemluví. Můžete je sdílet s blízkými. A ti nejbližší vás možná uvidí i na kolenou a brečet. Jsou prostě chvíle nebo zážitky, které vás na ta kolena srazí. A pak je v pořádku být smutná a bolavá. Ale ne dlouho! Pak musíte vstát a jít dál. A se zdviženou hlavou a úsměvem na tváři! I když to nejdřív tak úplně nebudete cítit. Protože každá rána je vlastně jen taková zkouška. Zkouška, která vás posouvá dál. A zkrátka z vás udělá zase o kousek lepšího. Pokud to ovšem jako zkoušku pojmete. Sebelítost a obviňování druhých je k ničemu. To vy si z toho máte něco vzít. Všechno je tak, jak má být. I když to tak zpočátku třeba nevypadá,“ uvedla Laďka na svém Instagramu a z jejích vět je znát, že si prochází velmi těžkým životním obdobím.

Vztah jí nezachránilo ani to, že se jí před necelými dvěma lety narodil potomek, který mohl být tím, co rodinné vztahy urovná. Nepovedlo se. Teď se navíc mluví o tom, že za rozpadem lásky moderátorky a novináře stál někdo třetí.

Laďka ví, že se teď musí postavit bolestivé situaci čelem a zvládnout ji. Už kvůli dětem…

Mohlo by vás zajímat

Další články